Legend of the blue wolves

Legend of the blue wolves

Legend of the Blue Wolves


počet dílů: OVA (46min.)
rok vydání: 1996
Legend of Blue Wolves se odehrává v budoucnosti 22. století, kdy se na Zemi stal problém přelidnění a vyčerpaných zdrojů až příliš aktuálním, proto se začalo s osidlováním ostatních planet naší drahé soustavy. Postupně se vytvořila fungující síť kolonií, jež dosahovala až k Plutu, poskytující lidem dostatek zdrojů a prostoru pro jejich život. Lidská zvědavost však zapracovala, takže se s průzkumem vesmíru, který se teď zaměřil na nejbližší části Galaxie, zdaleka neskončilo. Právě z temných hlubin vesmíru se však naprosto nečekaně vynořil nepřítel, jenž by mohl být lidské rase osudným. O útočnících se toho moc nezjistilo, jedno však bylo jisté a to jejich cíl, kterým je nepopiratelně naprosté vyhlazení lidstva. Tyto stvůry dokáží zajaté vojáky asimilovat do svých těl a získávat tak všechny jejich znalosti, díky čemuž získávají jasnou převahu.
Jonathan Tyberius je členem taktické jednotky vesmírné flotily, jehož zrovna převeleli na novou základnu, kde se testují nejnovější bojoví roboti. Jeho spolubydlícím se zde stává Leonard Schteinberg, v němž Tiberius postupem času najde nejen přítele, ale později i životní lásku. Život na základně má však i své stinné stránky a to v podobě odporného, tlustého velitele se zálibou pro SM a mladé pěkné vojáčky. Objektem jeho zájmu se stane právě Jonathan. Ten se však odmítá podřídit velitelovým přáním, přestože si tak přivodí mnoho problémů a nejednu nakládačku. Nakonec mu to však nebude nic platné...
zdroj recenze: www.bluelove.wz.cz


v aj: https://yaoi-kiss.wetpaint.com/page/Legend+of+the+Blue+Wolves

bohužel český titulky sem jaksi nenašla, ale pokusím se dohledat tak nesmutněte....tohle yaoi sem neviděla tak nemužu posoudit zda se na to da divat ale podle přečtených recenzí je to prý pro silný žaludky :DDD ale posuďte sami pokud vam angličtina nedělá problém jako mě ^^"

Celý článek

komentáře

Nebyly nalezeny žádné příspěvky.

Přidat nový příspěvek

blok je ve výstavbě tak se nelekejte že je toho tu tak málo xDDD bude pořád něco přibývat....^^

Spřátelené blogy ^^

Katy-chan

https://www.svet-nasi-fantazie.estranky.cz/

_________________________________________

Šárik

https://sayonara-forever.blog.cz/

_________________________________

Nyan

 https://makaboo.blog.cz/

___________________________

Cyberr Tek

https://smile-rain.blog.cz/

_____________________________

Sora-san

https://sora-san.blog.cz/