Sekaiichi hatsukoi

Sekaiichi hatsukoi (1 a 2)

SEKAIICHI HATSUKOI

počet dílů: 12 tv serie (25min)/ OVA (21 min)

rok vydání: 2011

---------------------------------------------------------------------------------------------

Onodera Ritsu pracoval jako editor v nakladatelství svého otce, ale jeho kolegové ho brali pouze jako „protekční dítě ředitele.“ Proto se rozhodne odejít a postavit se na vlastní nohy. Začne pracovat v nakladatelství Marukawa, ale k jeho zděšení je přidělen do oddělení shoujo mangy. Pravé problémy však nastanou až po tom, co zjistí, že jeho nevrlý a povýšený šéf  Takano Masamune je jeho velká a nešťastná  láska ze střední školy, na kterou se snažil 10let zapomenout. Dokážou k sobě najít cestu i po tak dlouhé době?

Editor Hatori Yoshiyuki má na starost svého přítele Yoshina Chiakiho. Chiaki má stálý problém s dodržováním termínů,a i přestože Hatorimu přidělává spoustu problémů, tak se o něj Hatori stará. Hatori se Chiakimu jednou přizná, že někoho tajně miluje. To v Chiakim probudí zvědavost, ale objevuje se nám další aktér a tím je jejich společný přitel Yuu. Zatímco Chiaki s Yuu vychází velmi dobře, tak Hatori a Yuu na sebe při každé příleřitosti jen „vrčí“. Chiaki si domyslí, že tato nevraživost je způsobena tím, že se oba milují, ale nemůžou být spolu a že ta tajná láska, o které Hatori mluvil, je Yuu. Nepotrvá dlouho a Chiaki je ze svého omylu vyveden a Hatori se přizná že on je jeho tajnou láskou a že práci editora vzal jen kvůli němu. Chiaki je zprvu zaskočen, ale nechce  Hatoriho ztratit a tak se rozhodou, že to spolu zkusí. A co Yuu? Kdo je ta tajemná osoba, kterou Yuu miluje? Jakpak to zamíchá se vztahy tohoto milostného trojúhelníku?

Co byste dělali, kdyby jste náhle potkali prince svých snů? Kisa Shouta, muž středního věku, který na svůj věk ale vůbec nevypadá, je editorem v nakladatelství Marukawa. Nikdy se do nikoho skutečně nezamiloval a svoje dosavadní partnery si vybíral jen a jen podle jejich vzhledu. To se však má změnit. Při návštěvě knihkupectví se seznámí s mladým prodejcem shoujo mangy Yukinem Kou, který naprosto ztělesňuje Shoutovi předstvavy o „panu dokonalém“. Postupem času však Shouta zjišťuje, že to, co cítí k Yukinovy, není jen nějaké opojení jeho vzhledem, ale že ho skutečně miluje. Ale co Yukina? Může se někdo tak mladý a krásný zamilovat do obyčejného člověka jako je Shouta?

Toto 12-ti dílné anime, jistě potěší každého yaoi fanouška a zvlášť ty, kteří se zamilovali do Junjou romantiky jako já :)

recenzi nám napsala naše milá kacenkas ^^

a já přihodím pár odkazů ^^"

ke stažení: tbateam.cz/2011/05/sekaiichi-hatsukoi-tv/

 

Sekaiichi Hatsukoi 2.řada

ke stažení: tbateam.cz/2011/10/sekai-ichi-hatsukoi-2/

příjemnou podívanou přeje Mori ^^

Celý článek

komentáře

Kawaii

Hojky tohle yaoi-anime miluju jeto taky první co jsem viděla .. "díky mojí sestře :) ) Jinač mooooc skvělí blog libí semi to tu :)

Přidat nový příspěvek

blok je ve výstavbě tak se nelekejte že je toho tu tak málo xDDD bude pořád něco přibývat....^^

Spřátelené blogy ^^

Katy-chan

https://www.svet-nasi-fantazie.estranky.cz/

_________________________________________

Šárik

https://sayonara-forever.blog.cz/

_________________________________

Nyan

 https://makaboo.blog.cz/

___________________________

Cyberr Tek

https://smile-rain.blog.cz/

_____________________________

Sora-san

https://sora-san.blog.cz/