Zetsuai

Zetsuai

Zetsuai


počet dílů: 3xOVA (46-54min.)
rok vydání: 1992,1996

Hlavními postavami jsou zpěvák Nanjo Koji a fotbalista Takuto Izumi.
Izumi je nepříjemný a neustále z něj sálá potlačovaný vztek. Při zpětném pohledu na jeho život se ani není moc čemu divit. Když byl ještě malý, tak jeho matka před jeho očima zabila jeho otce a nakonec i sebe. Že prý z lásky…
Naproti tomu, Koji je slavný zpěvák. Všichni ho milují, je bohatý a vůbec nic mu nechybí. Jenže Koji má na tohle jiný názor - se svým životem není vůbec spokojený.
Koji je unavený životem. I přes své mládí (17 let) se snaží svůj život utopit v alkoholu a v ženách, jež pro něj nic neznamenají. Dříve patříval k pouličnímu gangu jakožto největší a nejobávanější rváč z okolí, protože se nebál riskovat. Možná protože neměl co. Téměř nic se nezměnilo ani poté, co se stal úspěšným a mnoha dívkami obdivovaným zpěvákem, jehož písně se brzy usadily na prvním místě hudebních žebříčků. Všem v jeho okolí se zdá, že proplouvá životem, aniž by měl jakýkoliv cíl, pocítil jakoukoliv vášeň, dal najevo jakýkoliv cit. Pravdou však je, že když mu bylo šest, našel svou první a jedinou lásku - Izumi. Dívku, jíž viděl hrát fotbal a do jejíhož pohledu dravého, divokého zvířete se zamiloval.
Ale co se stane, když se Koji dozví, že jeho láskou, osobou, která jako jediná dokázala rozbušit jeho srdce, je chlapec a ne dívka?
Kojiho Minami Ozaki zde zpracovala nádherný tragický příběh o sebezničující lásce, jejíž drtivé řetězy po čase donutí oba zúčastněné pochybovat nad každým svým krokem. Postaví všechny jejich hodnoty na lavici obžalovaných a donutí je je znovu zvážit, zamyslet se nad jejich skutečnou hodnotou. [♥] [♥] =w=

autor recenze: usagi~

ke stažení: https://anime-manga.cz/zetsuai
cz titulky: https://anime.akihabara.cz/anime/Zetsuai-1989-1992
    https://anime.akihabara.cz/anime/Bronze-Zetsuai-since-1989-1996
aj: https://yaoi-kiss.wetpaint.com/page/Zetsuai+1989+%2F+Bronze+%2F+Cathexis

Celý článek

komentáře

Nebyly nalezeny žádné příspěvky.

Přidat nový příspěvek

blok je ve výstavbě tak se nelekejte že je toho tu tak málo xDDD bude pořád něco přibývat....^^

Spřátelené blogy ^^

Katy-chan

https://www.svet-nasi-fantazie.estranky.cz/

_________________________________________

Šárik

https://sayonara-forever.blog.cz/

_________________________________

Nyan

 https://makaboo.blog.cz/

___________________________

Cyberr Tek

https://smile-rain.blog.cz/

_____________________________

Sora-san

https://sora-san.blog.cz/